اظهارات صریح فروغی پیرامون بازگشت "عادل فردوسی‌پور"

اظهارات صریح فروغی پیرامون بازگشت "عادل فردوسی‌پور"

پس از مدتها علی فروغی ، پیرامون بازگشت "عادل‌فردوسی‌پور" به شبکه سوم سخن گفت.

پنجشنبه 13 آذر 1399 ساعت 19:31
گروه خبری سایت هنرنامه امروز

وی در گفتگویی در یک جمع دانشجویی به‌صورت آنلاین در بخشی از آن درباره عادل فردوسی‌پور این‌گونه سخن گفت :
"ما به او گفتیم بیا گزارش کن، خودش قبول نکرد. می‌خواهم بگویم برخلاف مظلوم‌نمایی که وجود دارد، در همان دوره‌ای که از مهاجرت حرف می‌زد. در همان دوره از فوتبال ۱۲۰ درخواست داده بود. منتها بلد هستند، رسانه هم دارند رسانه‌هایشان هم زنجیره‌ای به هم متصل هستند. فضای مجازی دست ما نیست. اینگونه ادراکی هم در جامعه درست کرده‌اند..."
در مورد برنامه نود نیز اینگونه اظهار نمود :
دیگر نمی‌شد این‌جوری ادامه داد. نه محبوبیت ایشان (عادل فردوسی‌پور) برای ما پنهان بود و نه تخصص ایشان پنهان بود. منتها بهترین دروازه‌بان هم دائماً در خط دیگری کار کند، باید یکی دیگر را دروازه‌بان بگذارید و درباره ایشان مهمترین بحث این بود که کار از مدار خارج می‌شد و باقی هم نگاه می‌کردند و می‌گفتند اگر کسی می‌تواند از مدار خارج شود و به خاطر محبوبیتش کسی به او چیزی نگوید، ما هم همین کار را بکنیم. صداوسیما از هم می‌پاشید این‌جوری. ناگزیر بودیم از اینکه این تصمیم گرفته شود.
فروغی در عین حال تأکید دارد: راه هم برای او باز است و مظلوم‌نمایی هم می‌کند. شما بدانید در همین یک سال اخیر چون او بالاخره کارمند رسمی صداوسیما است، ما حدود یک میلیارد از مطالبات او را داده‌ایم. ترفیع شغلی او که نوبتش رسیده بود به امضای خود بنده انجام شد. شبکه ورزش زیر نظر شبکه است و او عدد خیلی درشتی از «فوتبال ۱۲۰» گرفته است.
وی در پایان این ویدئو که تنها بخشی از آن منتشر شده است، گفت: ما کارهای زیادی داریم و از کارهای خود می‌مانیم، اداره شبکه از هفت صبح تا یک و نیم شب که فوتبال‌های خارجی تمام می‌شود همه‌اش گرفتاری است.

تعداد بازدید : 336

ثبت نظر

ارسال