اکران اولین فیلم امسال ، "شنای پروانه"

اکران اولین فیلم امسال ، "شنای پروانه"

شنای پروانه ، فیلمی به کارگردانی محمد کارت از اول تیرماه هم زمان با بازگشایی سینما اکران خواهد شد.

شنبه 24 خرداد 1399 ساعت 20:3
گروه خبری سایت هنرنامه امروز

تهیۀ کنندۀ فیلم "شنای پروانه " رسول صدرعاملی، در گفتگو با خبرگزاری ایسنا ضمن تایید این خبر گفت :  دقایقی قبل جلسه نهایی در وزارت ارشاد برای تصمیم‌گیری در مورد اکران این فیلم انجام شد و قرار  بر این است که «شنای پروانه» از اول تابستان همزمان با بازگشایی سینماها، بر پرده سینماها نمایش داده شود.

او اظهار کرد: روزهایی که به واسطه شیوع کرونا در آن به سر می‌بریم دورانی تاریخی است و ما هم برای اکران فیلم باید تصمیمی تاریخی می‌گرفتیم؛ به همین دلیل توانستم سرمایه‌گذار فیلم (محمدصادق رنجکشان) را راضی کنم تا «شنای پروانه» در این مقطع اکران شود.

صدرعاملی افزود: «شنای پروانه» که بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر بود، برای دوباره زنده شدن سینما به خود مردم تقدیم می‌شود.

«شنای پروانه» اولین فیلم سینمایی محمد کارت است که در جشنواره فیلم فجر سال قبل رونمایی شد و با استقبال خوبی که از آن صورت گرفت و جایزه‌هایی که کسب کرد یکی از امیدهای سینماداران برای فروش خوب امسال سینما محسوب می‌شود.

در این مدت با توجه به تعطیلی سینماها از حدود چهار ماه قبل، تاکید می‌شد تا با اکران فیلم‌هایی که می‌توانند مخاطب را جذب کنند نسبت به بازگشایی سینماها اقدام شود.

به نظر می‌رسد دیگر فیلم اکران اول تیرماه فیلم کمدی «خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسمخانی (با بازی سام درخشانی و پژمان جمشیدی) باشد که البته هنوز تصمیم نهایی در این‌ زمینه اعلام نشده است.

 

تعداد بازدید : 93

ثبت نظر

ارسال