نمایشگاه:نمایش آثار هنرمندان مراکز توانبخشی

نمایشگاه:نمایش آثار هنرمندان مراکز توانبخشی

نمایشگاه گروهی نقاشی «هنر فراتر از محدودیت‌ها» با آثاری از هنرمندان چند مرکز آموزشی، توانبخشی توان یابان در گالری پردیس ملت برپا می‌شود.

چهارشنبه 30 بهمن 1398 ساعت 15:55

به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، به مناسبت هفته گرامیداشت افراد دارای معلولیت، نمایشگاه گروهی نقاشی « هنر فراتر از محدودیت‌ها» با اکران آثاری از هنرمندان چند مرکز آموزشی، توانبخشی از جمله مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، مرکز توانبخشی عاطفه، مرکز جامع توانبخشی عمل و مراکز ملائک، ارمغان و زینب از ۲۳ تا ۳۰ آذرماه در گالری شماره ۲ پردیس ملت به نمایش درخواهد آمد.

این نمایشگاه روز جمعه (۲۳ آذر ماه) از ساعت ۱۷ الی ۲۰ با حضور هنرمندان، علاقه‌مندان به آثار هنری و صاحبان آثار افتتاح می‌شود و علاقمندان می‌توانند تا ۳۰ آذر ماه از ساعت ۱۱ تا ۲۰ از آن بازدید کنند.

نقاشی‌های این نمایشگاه برای فروش عرضه خواهد شد و استقبال علاقه‌مندان از آثار هنری می‌تواند در کسب استقلال اجتماعی و حضور موثر در جامعه‌ی پدیدآورندگان، نقش به‌سزایی ایفا کند.

علاقمندان می‌توانند برای بازدید از نمایشگاه «هنر فراتر از محدودیت‌ها» به گالری شماره ۲ پردیس سینمایی ملت واقع در خیابان ولیعصر (عج)، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، روبروی بزرگراه کردستان، پردیس سینما گالری ملت، طبقه ی منفی٢ مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۳۷۱۰۹۶  (دبیرخانه نمایشگاه) تماس بگیرند.

 

تعداد بازدید : 882

ثبت نظر

ارسال