همین قدر عجیب و همین میزان مسخره : داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر به قتل رسیدند.

همین قدر عجیب و همین میزان مسخره : داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر به قتل رسیدند.

داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر به قتل رسیدند.

یکشنبه 23 مهر 1402 ساعت 11:13
گروه خبری سایت هنرنامه امروز

خبر آن قدر بی‌معنا بود که در ابتدا به شوخی مجازی و شایعه‌های بی‌محتوای این روزها انگاشتیم . اما متاسفانه با باز کردن صفحه رسانه‌های اجتماعی خود به واقعیت بودن آن و اینکه همین قدر زندگی ما مسخره و عجیب است بیش از پیش ایمان آوردیم.

خبرگزاری ایسنا آورده که این خبر در تماس با یکی از سینماگرانی که محل حادثه حضور دارد نیز تایید شده است. این حادثه در زیبادشت مشکین آباد رخ داده است و دختر زنده یاد ( واقعا در زبانمان نمی‌گنجد) داریوش مهرجویی ، ماجرا را به پلیس خبر داده است. همچنین به نقل از پلیس، ماجرای بریدن سر که در فضای مجازی در حال طرح است، درست نیست. فرمانده انتظامی استان البرز نیز این گونه گفت که «شواهد حاکی از آن است که این قتل بر اثر جراحت ناشی از ضربات سلاح سرد از ناحیه گردن و اعضای بدن انجام شده است».

محسن امیریوسفی رییس کانون کارگردانان خانه سینما که از ساعت ۲:۳۰ بامداد یکشنبه ۲۲ مهرماه به همراه وحید موساییان و دانش اقباشاوی از اعضای شورای مرکزی کانون در محل حادثه حضور یافته بود، به ایسنا گفت که ترجیح می‌دهم جزییات این جنایت توسط نیروی انتظامی و دادستانی اعلام شود اما اطلاعاتی که در اینجا کسب کردیم، حاکی از آن است که دختر آقای مهرجویی ساعت ۱۰ شب به منزل برگشته و متوجه این فاجعه شده است. 

وی افزود: در حال حاضر، اجساد به پزشکی قانونی منتقل شده و محل حادثه توسط نیروهای پلیس در دست بررسی است. همچنین شواهدی از احتمال سرقت وجود دارد اما در مورد اینکه اتباع غیرایرانی در این جنایت نقش داشته‌اند هنوز شواهدی در دست نیست.

ثبت نظر

ارسال